Penzion a ubytování Krkonoše

Po celý rok nabízíme ubytování v příjemném rodinném prostředí přímo pod Černou horou. Ve výšce 670 m.n.m. v samém centru lyžařského střediska Černý Důl.

Ukázat mapu

Ubytování Krkonoše - Penzion

K ubytování máte k dispozici dva apartmány, jeden přízemní a druhý v patře. Ubytovací prostory mají vlastní vchod, můžete tedy odcházet a přicházet tak, jak chcete sami a máte dostatek soukromí. Oba apartmány mají společný jen vstup a předsíňku.

Apartmány jsou pochopitelně kompletně zařízené a celoročně obyvatelné. Každý má svoji běžně vybavenou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Vytápění je realizováno ústředním topením.

Přízemní apartmán nabízí ubytování pro celkem 5 osob, ve dvou pokojích po 2 a 2(3) lůžkách. Druhý apartmán má dva pokoje po 2 lůžkách a využité podkroví.

DŮLEŽITÉ PROVOZNÍ INFORMACE
PŘÍJEZD: apartmány jsou připraveny od 14 hod ODJEZD: apartmány je nutno opustit do 9.30 hod. ZÁLOHA: za pobyt nevratná DOPLATEK: v den příjezdu v hotovosti. V domě je vyžadováno používání domácí obuvi! Domácí zvíře není možné! V apartmánech a dalších společných prostorách domu je KOUŘENÍ ZAKÁZÁNO! 

Cena ubytování zahrnuje:

  • Veškeré poplatky za vodu, elektřinu, odpad, topení a ložní prádlo.
  • Rekreační a ubytovací poplatek.
  • Mytí použitého nádobí a úklid.

 

  • obývák ve spodním patře

250,-
osoba / noc / letní sezóna

350,-
osoba / noc / zimní sezóna

Chcete lyžovat?

Žádné jiné hory v ČR nenabízejí tolik kvalitních sjezdovek a ani vyznavači bílé stopy nepřijdou v okolí našeho penzionu zkrátka. Skipark Černého Dolu je od našeho ubytování 400 m a řadí se mezi nejlepší skiparky Krkonoš, ale s menšími frontami a nižší cenou.

Více

Co dělat v okolí