Penzion a ubytování Krkonoše

Po celý rok nabízíme ubytování v příjemném rodinném prostředí přímo pod Černou horou. Ve výšce 670 m.n.m.,v samém centru lyžařského střediska Černý Důl.Od ubytování,cca 400 metrů,je SKIpark a SNOWpark, patřící do SKIRESORTU Černá Hora, se systémem umělého zasněžování včetně velkého asfaltového parkoviště zdarma, 2 třísedačkové lanovky, 3 lyžařské vleky a KIDpark s pojízdným pásem,občerstvení ve dvou bufetech včetně WC/SP. Možnost využití tenisových kurtů (cca do 100m) - v zimě kryté a vyhřívané, kuželková dráha,  půjčovna lyžařské výzbroje a výstroje a v okruhu cca 100m četná stravovací zařízení.

Ukázat mapu

Ubytování

V našem ubytování máme k dispozici dva apartmány, jeden v přízemí a druhý v patře. Ubytovací prostory mají vlastní vchod, můžete tedy odcházet a přicházet tak, jak chcete sami a máte dostatek soukromí. Oba apartmány mají společný jen vstup a předsíňku s úložným botníkem včetně topení.

Oba apartmány jsou pochopitelně kompletně zařízené a celoročně obyvatelné. Každý má svoji běžně vybavenou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Vytápění je realizováno ústředním ekologickým topením.

Přízemní apartmán (38m2) nabízí ubytování pro max.5 osob, ve dvou pokojích - manželskou postel s kvalitní zdravotní matrací a 1 lůžko + rozkládací 2lůžko.Výhled do zahrady, výhled na Černou horu, topení, skříň, komoda s TV/SAT,sedací soupravu,křeslo,konferenční stolek,na podlaze zátěžové lino,a kuchyňku s jídelničkou se zátěžovým linem.Okna osazena venkovními žaluziemi s mechanickým ovládáním. Nad radiátory je bidlo, vodorovně upevněné pod stropem. Dají se na něm sušit ručníky , promoklé šatstvo ... A koupelnu.

Druhý apartmán ( 27 m2)  v patře nabízí ubytování pro max.4 osoby, ve dvou pokojích - manželskou postel s kvalitní zdravotní matrací a dvě 1lůžka s možností využití podkroví.Výhled do zahrady, výhled na Černou horu, topení, skříně, TV/SAT,dvě křesla,konferenční stolek,na podlaze zátěžové lino a plovoucí podlaha s kuchyňským koutkem.A koupelnu.

Auta můžete mít zaparkovaná vedle ubytování v uzavřeném prostoru ZDARMA.

U apartmánů je možnost používání uzamykatelných prostor pro úschovu kol i lyží.

DŮLEŽITÉ PROVOZNÍ INFORMACE
PŘÍJEZD: apartmány jsou připraveny od 14 hod ODJEZD: apartmány je nutno opustit do 9.30 hod. ZÁLOHA: za pobyt nevratná DOPLATEK: v den příjezdu v hotovosti. V domě je vyžadováno používání domácí obuvi! Domácí zvíře není možné! V apartmánech a dalších společných prostorách domu je KOUŘENÍ ZAKÁZÁNO! 

UBYTOVÁNÍ V ZIMĚ: pouze celý týden sobota - sobota

REZERVACE UBYTOVÁNÍ : písemně na e-mail : mp1958@centrum.cz

Cena ubytování zahrnuje:

  • Veškeré poplatky za vodu, elektřinu, odpad, topení.
  • Rekreační a ubytovací poplatek.
  • Pronájem apartmánů
  • Připojení k internetu – Wifi
  • Parkování
  • obývák ve spodním patře

250,-
osoba / noc / letní sezóna

350,-
osoba / noc / zimní sezóna

Chcete lyžovat?

Žádné jiné hory v ČR nenabízejí tolik kvalitních sjezdovek a ani vyznavači bílé stopy nepřijdou v okolí našeho penzionu zkrátka. Skipark Černého Dolu je od našeho ubytování 400 m a řadí se mezi nejlepší skiparky Krkonoš, ale s menšími frontami a nižší cenou.

Více

Co dělat v okolí